2124/9057
“Jige Elan GM” clutch af bordeaux læder med hvide syninger og et stort rum med beige kanvas for. 1980. H. 26 x B. 34 x D. 2,5 cm.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Ridser på læder. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 16. juni 2021
Vurdering
Hammerslag