2124/​9057

Hermès

“Jige Elan GM” clutch af bordeaux læder med hvide syninger og et stort rum med beige kanvas for. 1980. H. 26 x B. 34 x D. 2,5 cm.

Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Ridser på læder. Alle mål er cirkamål.

Fashion, 16. juni 2021

Vur­dering

8.000–10.000 DKK

Hammerslag