1921/1633
Italiensk kande samt skål og ske af sølv (800). 20. årh. Vægt 721 gr. H. 5–27 cm. (3)
Almindelig brugspatina, herunder ridser, buler og mærker.
Varia, 23. maj 2019
Vurdering
Hammerslag
14 bud