12021/146
Chaiselong betrukket med mønstret stof, ben af drejet træ. 20. årh.s begyndelse. L. ca. 200. B. 60. H. 150.
Huller i stoffet. Brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 21. maj 2020
Vurdering
Hammerslag