12021/​146

Chaiselong betrukket med mønstret stof, ben af drejet træ. 20. årh.s begyndelse. L. ca. 200. B. 60. H. 150.

Huller i stoffet. Brugsslitage.

Kunst, antikviteter & design, 21. maj 2020

Vur­dering

1.500–2.000 DKK

Hammerslag