12008/​49

Rejsetaske af paineret kernelæder. 1950–60'erne. H. 35. L. 70. B. 20.

Alder- og brugsslitage i form af defekte sygninger ridser, pletter og mærker.

Kunst, antikviteter & design, 20. februar 2020

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

(Autobud) 650 DKK
650 DKK
(Autobud) 600 DKK
550 DKK
500 DKK