12008/49
Rejsetaske af paineret kernelæder. 1950–60'erne. H. 35. L. 70. B. 20.
Alder- og brugsslitage i form af defekte sygninger ridser, pletter og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 20. februar 2020
Vurdering
Hammerslag