2109/970
Dansk design
Kvadratisk sofabord af palisander med plade af kobber. 1960'erne. H. 49,5. L. 62. B. 62.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 2. marts 2021
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|