2140/1329
Rejsetaske af beige kanvas, læderbesætninger, gyldne beslag, to hanke, hængelås, navneskilt, udvendig lomme, et lynlåsrum med lysebrunt stof for. H. 25 x B. 53 x D. 28 cm.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Pletter og ridser. Alle mål er cirkamål.
Smykker og Fashion, 6. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag