2142/9252
“Constance” taske af sort Box læder med gyldne beslag, en udvendig lomme, skulderstrop, to indvendige lommer og sort læderfor. 1983. H. 18 x B. 23 x D. 4.5 cm.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Ridser på læder udvendigt. Ridser og mærker indvendigt. Ridser på H spænde. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 20. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag