2431/194
Viggo Helsted (f. København 1861, d. Helsingør 1926)
Orlogsskibet “Olfert Fischer“. Sign. Viggo Helsted 1923. Olie på træ. 33×41.
Let overfladerensning anbefales.
Vurdering