1703/601
Poul S. Nielsen (f. Helsingør 1920, d. 1998)
Landskab med huse, 1951. Sign. PN samt dateret på bagsiden. Olie på lærred. 20×25.
Behov for let overfladerensning.
Moderne kunst og design, 17. januar 2017
Vurdering
Hammerslag
11 bud