872/12
P. S. Krøyer (f. Stavanger 1851, d. Skagen 1909)
Strandparti fra Skagen. Sign. S. K. Skagen 98. Olie på træ. 33×23.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt fine-art@bruun-rasmussen.dk
Malerier og tegninger, 30. maj 2017
Vurdering
Hammerslag