1927/1598
Émile Guillemin, efter, 19.-20. årh.
Araber til hest. Fransk figur af patineret bronze. Sign. 'Barge Fils'. H. 105. L. 83. B. 41.
Minimale ridser og mærker.
Varia, 4. juli 2019
Vurdering
Hammerslag