Jonas Hvid Søndergaard (f. 1977)
“Fancy Colour Diamond”. Sign. på bagsiden Jonas Hvid Søndergaard 2011. Olie på lærred i seks dele. Samlet 117×1302. Uindrammet. (6)
Proveniens: Restaurant “Søren K”, København.
Moderne malerier og foto, 26. september 2018