1820/163
Et par svenske piedestalskabe af bemalet træ. Ca. 1800. H. 86. B. 40. D. 37. (2)
Restaureret. Senere bemaling. Brugsslitage.
Ældre malerier og møbler, 21. maj 2018
Vurdering
Hammerslag