2108/504
Jens Søndergaard (f. Øster Assels 1895, d. Skovshoved 1957)
“Skrænter sommerdag”. Sign. Jens Søndergaard 42 samt på bagsiden. Olie på lærred. 81×98.
Behov for let overfladerensning.
Moderne kunst og design, 23. februar 2021
Vurdering
Hammerslag
10 bud