1912/9024
Regency sideboard af mahogni, indlagt med figurer, buet front med tre skuffer, beslag og greb af messing. England, 19. årh.s begyndelse. H. 94. D. 60. L. 183.
Enkelte ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger.
Selected, 18. marts 2019
Vurdering
Hammerslag