2005/​2015

Omega

Damearmbåndsur af guld og stål med diamant-timemarkører. Model Constellation, ref. 12721500. Quartz værk. Gylden urskive med forgyldte visere. Original lænke af guld og stål med foldespænde. Urets diam. 25 mm. 2005.

Original æske, certifikat og manual medfølger.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Uret virker, men der garanteres ikke for funktionaliteten.

Armbåndsure, 29. januar 2020

Vur­dering

10.000–12.000 DKK

Hammerslag