2444/​959

Ib Kofod-Larsen (f. 1921, d. 2003)

“Samsö” To-pers. sofa af palisander. Løse hynder i sæde og ryg betrukket med brunt skind samt stof. Udført hos OPE, Sverige. H. 75. L. 134. D. 73.

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Samling med metal beslag.

I Lyngby
Vur­dering

18.000–20.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?