2203/95
Stort spejl og tilhørende konsol af forgyldt træ og gesso. Plade af hvid marmor. Rokokoform, 20. årh. H. 310. B. 90. D. 37. (3).
Ældre malerier, møbler og varia, 17. januar 2022
Vurdering
Hammerslag
14 bud