12141/254
Engelsk standur i kasse af mahogni, bemalet skive med romer- og arabertal. 19. årh. H. 209. B. 46.
Fremstår med minimale alders- og brugsspor.
Fra
Direkte
Kunst, antikviteter & design, 14. oktober 2021
Vurdering
Dette emne er udgået