917/69
Günther Förg (f. Füssen 1952, d. Freiburg 2013)
Figur. Sign. Förg, 13/25. Patineret bronze. H. 19. L. 16.
Overordnet god original stand, herunder almindelig let patina.
Moderne malerier, skulpturer og grafik, 5. december 2023
Vurdering
Hammerslag