2203/943
Foldebord med stel af bøg, plader ilagt med hvid laminat. Udført og mærket hos Wood Wing, 1993. H. 52. L. 103,5. B. 50. Sammenfoldet H. 52. B. 50. D. 7.
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 18. januar 2022
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|