1847/​1600

Jernbanesignalarm af bemalet jern. 20. årh.s første halvdel. L. 240 cm.

Buler, ridser og mærker. Maling skaller.

Varia, 22. november 2018

Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hammerslag