1847/1600
Jernbanesignalarm af bemalet jern. 20. årh.s første halvdel. L. 240 cm.
Buler, ridser og mærker. Maling skaller.
Varia, 22. november 2018
Vurdering
Hammerslag
Varia, 22. november 2018