2124/7621
Julie Nord (f. København 1970)
Komposition. Sign. Julie Nord, 66/150. Litografi i farver. Bladstørrelse 67×89. (03–6792)
Dette emne handles i fuldmoms
Undersøgt i ramme. Original stand.
Samtidskunst, 15. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
20 bud