2437/956
Ubekendt kunstner, 20. årh.
Opstilling med potteplante på et bord. Utydelig signeret. Olie på lærred. 57×54.
Mindre krakeleringer og afskalninger.
Moderne kunst og design, 10. september 2024
Vurdering
Hammerslag