2426/114
Sara Kristoffersen (f. Nuuk/Godthåb)
Karl Kristoffersen (f. Nuuk/Godthåb)
Tre figurer af udskåret fedtsten i form af fangere. Alle signeret. H. 12–17,5. (3)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Vurdering
Hammerslag
19 bud
837297 | ||
919417 (Autobud) | ||
837297 | ||
919417 | ||
837297 | ||
927019 | ||
1119614 | ||
913093 (Autobud) | ||
1119614 | ||
913093 | ||
1119614 | ||
913093 (Autobud) | ||
1119614 | ||
913093 (Autobud) | ||
1119614 | ||
913093 | ||
837297 | ||
862914 | ||
837297 |