2132/547
Hartmut Stockter (f. Wilhelmshaven 1973)
Insekt i kasse. Sign. H. Stockter 2013. Mixed media . 45×13×59.
Kassen har fugtpletter og slitage.
Moderne kunst og design, 10. august 2021
Vurdering
Hammerslag