1346/1160
Dupont fyldepen af forgyldt metal med pennespids af 18 kt. guld samt Sheaffer fyldepen af forgyldt metal. Æske samt ekstra blækpatroner medfølger. L. 13,5 cm. (2)
Der garanteres ikke for funktionaliteten. Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker, 13. november 2013
Vurdering
Hammerslag