1517/1058
Charmsarmbånd af 14 kt. guld prydet med talrige charms i 14 kt. guld delvist prydet med cabochonslebne og udskårne sten og emalje. L. ca. 19 cm. Vægt ca. 25 gr.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker, 22. april 2015
Vurdering
Hammerslag
23 bud