2443/​143

Et par kommoder af nøddetræ, front med tre svungne ligeknækkede skuffer. Barok form, 20. årh. H. 80. B. 46. D. 40. (2)

Ridser og mærker. Brugsslitage.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?