2138/428
Samurai. Japansk figur af delvis patineret bronze. Sign. Meiji 1868–1912. H. 32.
Mangler sokkel. Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. september 2021
Vurdering
Hammerslag
43 bud