2433/​35

Dansk Louis XVI møblement af ådret og forgyldt træ, bestående af fire armstol og en sofa. 18. årh. slutning. (5)

Ridser og mærker. Brugsslitage. Silkebetrækket er i pæn stand men har været brugt.

I Lyngby
Vur­dering

15.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?