11939/6
Amerikansk fotograf, 1984
Originalt pressefotografi af R2-D2 og C3PO fra Star Wars. Bagside med notater og datering, “SEP 3 1984”. 20×25. Rammemål 48×38.
Sælger oplyser: Fotografiet fremstår med aldersrelaterede småridser. Desuden påsat tape. Bagsiden noget misfarvet. Ramme med brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 26. september 2019
Vurdering
Hammerslag
11 bud