2438/622
Michael Kvium (f. Horsens 1955)
“Shithead”. Sign. Kvium 98, 111/175. Litografi. Bladstørrelse 34×28. Uindrammet.
Litteratur: “Michael Kvium: Det Trykgrafiske Værk 1979–2006”, København 2006, kat. nr. EC 106.
Enkelte fugtpletter. Syrepletter.
Vurdering
Hammerslag
22 bud
1150443 | ||
1095000 | ||
1150443 | ||
1095000 | ||
1150443 | ||
1095000 | ||
1150443 | ||
1165484 | ||
835345 (Autobud) | ||
1165484 | ||
835345 (Autobud) | ||
843788 | ||
835345 | ||
1165484 | ||
818964 | ||
860081 (Autobud) | ||
863000 | ||
860081 (Autobud) | ||
863000 | ||
860081 | ||
807985 | ||
843788 |