2431/​77

Stort dansk Louis XVI spejl i ramme af forgyldt træ, toppen prydet med vase og bladværk. 18. årh.s slutning. H. 220. D. 75.

Fra i Lyngby
Vur­dering

8.000–12.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?