2109/776
Lars Nørgård (f. Aalborg 1956)
Figurkomposition. Sign. på bagsiden LN 86. Olie på lærred. 160×120. Uindrammet.
Lærred bør strammes op. Behov for let overfladerensning.
Moderne kunst og design, 2. marts 2021
Vurdering
Hammerslag