12143/154
Windsor barne pottestol af elmetræ med gyngemeder, medfølgende potte af fajance. 19. årh.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Potte med krakeleringer.
Kunst, antikviteter & design, 28. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag