Pierre Alechinsky (f. Bruxelles 1927)
“En avant, y a pas d'avance!” Sign. Alechinsky 1975, VII/XV, e.a. Litografi i farver. Lysmål 74×54.
Papiret er let gulnet. Undersøgt i ramme. Original stand.
246527 | ||
576 |