2339/508
Haris Purnomo (f. Delanggu 1956)
“The Pink Tail”. Sign. Haris Purnono. Olie på lærred. 180×200.
Proveniens: Primo Marella Gallery, Milano.
Lærred bør strammes op. Mindre overflade ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 26. september 2023
Vurdering
Hammerslag