12027/92
Walasse Ting (f. Shanghai 1929, d. New York 2010)
Bleue. Udstillingsplakat fra Galerie Maeght, 1974. Tryksign. Litografisk plakat i farver. Bladstørrelse 71,5×50,2. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 2. juli 2020
Vurdering
Hammerslag