12010/25
Johannes Larsen (f. Kerteminde 1867, d. sst. 1961)
Ederfugle. Sign. Johannes Larsen. Litografi. Rammemål 56×65.
Svagt misfarvet og ikke helt glatmonteret i rammen.
Kunst, antikviteter & design, 5. marts 2020
Vurdering
Hammerslag
22 bud