1445/1547
Et par bordlamper af porcelæn, dekoreret i underglasur blå monteret med bronze. 20. årh. H. 39 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 6. november 2014
Vurdering
Hammerslag