12031/186
Koksspand af sortmalt metal, konisk form med afskårne hjørner, støbt med ornamentik. I siderne ringhanke. Danmark 19. årh. H. 56. B. 45.
Kunst, antikviteter & design, 30. juli 2020
Vurdering
Hammerslag