12031/​186

Koksspand af sortmalt metal, konisk form med afskårne hjørner, støbt med ornamentik. I siderne ringhanke. Danmark 19. årh. H. 56. B. 45.

Kunst, antikviteter & design, 30. juli 2020

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag

400 DKK

400 DKK