2032/9
Oval serveringsbakke af hammerslået sterlingsølv. Holger Rasmussen. Vægt 1408 g. L. 51 cm. B. 32 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. august 2020
Vurdering
Hammerslag
26 bud