2434/773
Odd Moe (f. Oslo 1944)
“Ikonoklasme”. Sign. på bagsiden Odd Moe 12. Olie på lærred. 82×90. Uindrammet.
Enkelte afskalninger langs kant i højre, venstre hjørne.
Vurdering