2008/​110

Konsol af jern dekoreret med bladværk, plade af hvidbroget marmor. 20.-21. årh. H. 81. L. 97. B. 45.

Dette emne handles i fuldmoms

Brugsslitage. Rust.

Ældre malerier, møbler og varia, 17. februar 2020

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag