914/​529

Not Vital (f. Sent, Engadin 1948)

“Dirigerer Sibelius, Grieg, Carl Nielsen”, 2004. Fem ud af seks blade sign. Not Vital 2004, 24/33. Litografi i farver. I original grafikmappe. Trykt hos Edition Copenhagen. Bladstørrelse 120×80.

Moderne malerier, skulpturer og grafik, 13. juni 2023

Vur­dering

12.000–15.000 DKK

Hammerslag

12.000 DKK