2439/​89

Et par svenske natskabe af bemalet træ, front med skuffe og dør. 20. årh. og senere. H. 76. B. 37. D. 36.

Ridser og mærker. Brugsslitage.

I Lyngby
Vur­dering

12.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?