2050/8525
Russisk festdags ikon, med rizza af messing. Tempera på træ. 19. årh. 36×32.
Mindre krakeleringer. Behov for let overfladerensning. Ridser og mærker.
Russisk tema, 7. december 2020
Vurdering
Hammerslag
22 bud