“Pour Jorn”, 1976. Portfolio med 14 litografier i farver. Alle sign. af kunstnerne, II/XX; Alechinsky, Appel, Baj, Constant, Corneille, Dotremont, Lam, Matta, Michaux, Saura, Ting, van Velde, Wemaëre og Wyckaert. Udgivet af Asger Jorn Foundation. Trykt hos Clot, Bramsen et Georges, Paris. Bladstørrelse 75×54. I original kassette.
Malerier, skulpturer og grafik, 10. marts 2021