1949/​8509
Olga Alexandrovna: Liljer i en vase. Sign. Olga. Akvarel på papir. 26×34.

Be­skriv­el­se

Liljer i en vase. Sign. Olga. Akvarel på papir. 26×34.

Russisk tema, 5. december 2019

Ældre malerier

Kunstner

Vur­dering

5.000 kr.

Hammerslag

10.500 kr.

15 bud

10.500 kr.
10.000 kr.
9.500 kr.
(Autobud) 9.000 kr.
9.000 kr.
8.500 kr.
(Autobud) 8.000 kr.
8.000 kr.
(Autobud) 7.500 kr.
7.000 kr.
(Autobud) 6.500 kr.
6.000 kr.
(Autobud) 5.500 kr.
5.000 kr.
3.000 kr.